Šťastné bobule GOJI – extrakt 10:1 90 kapsúl

Poznáte šťastné bobule goji? Tak sa volajú v Číne, ktoré sú vďaka svojmu vysokému obsahu životne dôležitých látok v Európe nazývané aj „vlčie bobule“, v USA „Wolfberries“. Táto červená bobuľa sa volá Lycium barbarum a je bohatá na enzýmy, antioxidanty, vitamín C a vitamíny B- skupiny. Goji, alebo inak kustovnica čínska (lycium chinensis) je ovocie, ktorej zázračné účinky na ľudské telo poznali už starí Číňania pred dvomi tisícročiami. Ostatné národy však goji objavili len nedávno.

 

 

 

 

 

 

 

Čo goji obsahuje?

Je to doslova vitamínová bomba! Obsahuje totiž osemnásť rôznych aminokyselín, vlákninu a dvadsaťjeden stopových prvkov ako vápnik, selén, železo, fosfor a ďalšie. Goji má dokonca najviac karotenoidov – čo je žlté až oranžové farbivo rozpustné v tukoch, zo všetkých známych rastlín na našej planéte. Goji obsahuje viac vitamínu C než pomaranče, a tiež má v sebe vitamíny B1, B2 a E. A to nie je všetko. Čínske ovocie je bohaté aj na antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály, ktoré zapríčiňujú starnutie organizmu a napomáhajú vzniku rakovinových buniek. Goji je skutočne elixírom života.

Čo goji pre ľudské telo robí?

Stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, ochraňuje pečeňové bunky proti niektorým chemickým látkam, blahodarne pôsobí na činnosť čriev. Zlepšuje metabolizmus tukov, posilňuje imunitný systém, dokonca ľudský organizmus chráni pred cukrovkou a kardiovaskulárnymi chorobami. Ak má človek problém s obezitou, goji podporí aj chudnutie, bojuje proti únave, vylepšuje pokožku, pretože zabraňuje vzniku rôznych kožných chorôb, pomáha dokonca aj proti zákernej psoriáze. Účinkov na ľudský organizmus je viac než dosť. Goji je zázrak prírody, pretože zabraňuje starnutiu, zlepšuje zrak a povzbudzuje pamäť. A vedľajšie účinky goji vôbec nemá. Tento zázrak prírody sa označuje aj ako ovocie mladosti.

Goji pochádza z Himalájí, kde doteraz rastie, no pestuje sa aj v severnej Číne a v Tibete. Podľa všetkého goji „môže“ aj za skvelú kondíciu tibetských mníchov a ich dlhovekosť. Goji sa môže jesť v akejkoľvek podobe, či už čerstvé alebo sušené. Pridávať sa môže do jogurtov, koláčov, rôznych šalátov, müsli alebo sa z neho pripravuje aj čaj. Nečudo, že goji sa stáva hitom aj pre filmové celebrity, veď mladistvo vyzerajúce herečky alebo herci na goji nedajú už dávnejšie dopustiť. Ochutnáte toto zázračné ovocie aj vy?

 

Obsah balenia 90 kapsúl po 500 mg = 45g

Obsah jednej kapsule 500 mg Goji extrakt 10:1 zodpovedá 5000 mg Goji

Dávkovanie 1-2 tablety 2 krát denne s veľkým množstvom vody. Najlepšie pol hodinu pred jedlom.

Dôležité pre alergikov a vegetariánov Naše kapsuly sú bez pridaných živočíšnych látok, cukru a lepku, neobsahujú žiadne arómy, farbivá ani konzervačné látky. Sú bez akýchkoľvek umelých prísad.

Upozornenie Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Mohlo by sa vám páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *