Záhradný alebo predajný stánok: Prečo sa oplatí ich kúpa?

Možno by ste neverili, no stany a stánky sú skutočne veľmi praktickým produktom. Ich kúpa sa oplatí hneď z niekoľkých dôvodov, ktoré si popíšeme v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

Zažili ste už niekedy situáciu, kedy ste potrebovali stan, pretože ste sa nemali kam ukryť? Mohlo sa vám to stať napríklad na pikniku alebo na párty s priateľmi. V takejto situácii by sa vám rozhodne zišiel aj napríklad predajný stánok, ktorý prináša skutočne veľa výhod. Je totiž prenosný, a tak si ho budete vedieť zobrať skutočne kdekoľvek budete potrebovať, a to za každých okolností.

Široký výber rozmerov

Rozhodne vás poteší výber rozmerov stánkov, ktoré sú na predaj. Pri výrobe sa zamestnávatelia zameriavajú najmä na kvalitu prevedenia. Záhradný stan sa napríklad od toho predajného líši konštrukciou a použitým materiálom. Vždy sa vyrábajú 3 základné druhy, ktoré sa odlišujú aj napríklad spojovacími časťami. Najčastejšie rozmery sú 2 x 2m, 3 x 2 m, 3 x 3 m, 4,5 x 3 m a 6 x 3 m. Čo sa týka farieb strešných a bočných plachiet, ide o modrú, červenú, žltú, bielu a čiernu.

Najvyššia kvalita

Konštrukcia týchto stanov je vyrobená z hliníkových profilov. Sú vysoko kvalitné a zahŕňajú 6 – hranné profily. Stany sú vyrobené tak, aby boli maximálne pevné a kvalitné. Vďaka tomu je ich životnosť dlhá a stan vám tak vydrží dlhé roky, bez akýchkoľvek chýb a poškodení. Plachty sa spájajú prostredníctvom zipsu. To zabezpečí vysokú odolnosť voči nepriaznivým podmienkam z vonkajšieho prostredia. Dovnútra vám tak nebude fúkať ani pršať. Vy si tak budete môcť užiť maximálny komfort a pohodlie.

Taktiež je dôležité povedať, že tieto stany sa dajú jednoduchým spôsobom poskladať. Vďaka tomu sa stan zmestí aj do kufru osobného auta po tom, čo zložíte zadné sedadlo.

Mohlo by sa vám páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *