Ako lepšie riadiť firmu? Zaobstarajte si CRM systém

Úspešné firmy nie sú obvykle riadené zložito, ale naopak jednoducho. Pokiaľ vám robí riadenie firmy starosti a občas naň nestačíte, je to jasný signál, že je potrebné to zmeniť. V mnohých firmách panuje chaos, manažéri často nevedia, v akom stave sú zákazky alebo firemné projekty, ako sú zamestnanci vyťažení alebo napríklad ako sa vyvíja obrat firmy. Pokiaľ to neviete ani vy, je to veľká chyba. Môžete ju ale napraviť tým, že do firmy zaobstaráte CRM systém, s ním budete mať konečne o všetkom prehľad a môžete firmu riadiť tak, aby mohla len rásť a prosperovať.

Zvoľte AutoCRM

Medzi CRM systémy sú veľké rozdiely a oplatí sa siahnuť po tom najlepšom, ktorým je AutoCRM. Tento systém zastúpi všetky programy, ktoré aktuálne na riadenie firmy používate. Na trhu je nespočetné množstvo firiem, ktoré sa líšia veľkosťou i odborom podnikania. AutoCRM vám preto bude upravený na mieru, aby neobsahoval funkcie, ktoré nepoužijete, ale len tie, bez ktorých sa nezaobídete. Tieto funkcie vám budú dostupné prostredníctvom jednotlivých entít v prehľadnom rozhraní, medzi ktorými sa môžete ľahko prepínať. Zaujíma vás projektové riadenie – softvér? Môžete tu všetky projekty ľahko riadiť, zobrazovať si ich nadväznosť za pomoci Ganntovho diagramu, stupeň dokončenia a ďalšie. Už nikdy nebudete mať neporiadok v zákazkách, budete tu mať pod dohľadom každého zamestnanca. So zamestnancami tu môžete komunikovať, prideľovať im prácu, sledovať ich harmonogram, vyťaženie aj dochádzku. Plánovanie ďalšej práce teraz bude oveľa jednoduchšie.
Súčasťou môže byť aj účtovný modul, v ktorom môžete fakturovať, správca súborov, kde môžete zhromažďovať dôležité dokumenty, správcu reklamných kampaní, kde môžete riadiť propagáciu, a ďalšie. Dôležitý je aj emailový klient, môžete odtiaľto komunikovať s klientmi, evidovať si u nich dôležité informácie alebo im tu napríklad vytvárať a rozosielať newslettre. Môžete si tu zobrazovať dôležité informácie, napríklad vývoj návštevnosti webu, zisk za určité obdobia, počty objednávok a mnoho ďalších. CRM zmení vašu firmu od základov, zaistite si ho napríklad ešte dnes na AutoCRM.sk.

Mohlo by sa vám páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *