Aké doplnky stravy sa dnes najviac používajú?

Súčasný trh ponúka nepreberné množstvo doplnkov stravy, ale nie všetky sú vyhovujúce svojím zložením. Ak preferujete produkty založené na čisto prírodnej báze, potom sme pre vás pripravili výber obľúbených doplnkov stravy. Pozrite sa teda, čo by vám nemalo doma rozhodne chýbať.

BIOSIL plus

Ak hľadáte prírodnú cestu, ako posilniť vlasy, nechty a dopriať pokožke dostatočné vitamíny a živiny, určite si kúpte BIOSIL plus. Jedná sa o prípravok obsahujúci draslík a horčík.

KOFEX

Bojujete často s únavou? Väčšinou káva nestačí, navyše kofeínový mok má aj vedľajšie účinky, niektoré jedince po silnejšej káve bolí treba žalúdok. Pritom na únavu existujú doplnky stravy, pričom jedným z nich je KOFEX. Jedná sa o čistý kofeín a extrakt z guarany, ktorý zabráni únave. KOFEX sa okrem iného odporúča aj vodičom na dlhé cesty.

GAŠTAN plus

O správnu cirkuláciu krvi a potlačenie pocitu ťažkých nôh sa postará GAŠTAN plus. Odporúča sa hlavne ľuďom, ktorí majú problémy s cievami, pretože preparát v sebe má pagaštan, bioflavonoidy a vitamín C.

VITAMÍN D3 10 mg

So správnym vstrebávaním a využitím vápnika a fosforu si poradí VITAMÍN D3 10 mg. Doplnok stravy je vhodný aj v prípade, keď vám imunitný systém nefunguje tak, ako by mal.

ALLICOR

V podstate sa jedná o cesnak, stopové prvky a minerály. Presne tak by sa dal charakterizovať ALLICOR, ktorý sa stane vaším pomocníkom v období chrípok a prechladnutí.

VILCACORA

Liečivá rastlina z peruánskych Ánd. Presne to je vilcacora označovaná ako posvätná rastlina Inkov. Doplnok stravy VILCACORA stimuluje obranné reakcie.

HORČÍK + B6

S vyčerpaním jednoznačne zatočí doplnok stravy HORČÍK + B6. Zbavte sa únavy raz a navždy a nakopnite svaly, aby zase fungovali normálne. Tento doplnok stravy sa teda odporúča aj ľuďom, ktorí chodia pravidelne cvičiť.

Mohlo by sa vám páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *